Mrs Sashi Subba wife of 6142 Raju Subba

Passed away on 21 Feb 2021 at Oxford General Hospital while undergoing COVID-19 treatment.

हाम्रा साह्रै मिलनसार तथा आत्मिय नम्बरी 21166142 Raju Subba Ex 10 GR का धर्मपत्नी Mrs Sashi Subba Passed away on 21 Feb 2021 at Oxford General Hospital while undergoing COVID-19 treatment. स्वर्गीय श्रीमती शशी सुब्बा ज्यूको February 21 तारिख Oxford General Hospital बेलायतमा COVID-19 को उपचारको क्रममा भएको असामयिक निधनले १९८३ इन्टेक परिवारलाई अत्यन्त दुखी तथा स्तव्ध बनाएको छ। स्वर्गिय नम्बरनी शशी सुब्बाको आत्मा प्रति हार्दिक श्रद्धान्जली अर्पण गर्दै, वहाँको दिबांगत आत्माले सदा चीर शान्ति पावस भन्ने कामनाकासाथ दुखद घडीका नम्बरी राजु सुब्बा 6142 साथै शोक समसप्त परिवारजनहरू प्रति हार्दिक समबेदना प्रकट गर्दै धैर्यधारण गर्ने आत्मबल,शक्ति मिलोस् भनि भगवानसंग प्रार्थना गर्दछौं।

केन्द्रीय कार्य समिति
एवम
समपुरण ईनटेक १९८३ परिवार !